___________________________________________

Drama KAMIENIEC  -  Naprzód ŻERNICA

0 - 5 ( 0 - 4 )

Relacja za stroną rywali :

Mecz rozpoczął się dla nas znakomicie, bo już po pierwszym dośrodkowaniu Zbyszka z rzutu rożnego piłkę do bramki pakuje Paweł. Kolejne minuty to dalsze dążenie do kolejnych zdobyczy bramkowych z naszej strony i na efekty takiej taktyki nie trzeba było długo czekać. Na 2:0 podwyższa Piotrek, który dobrze znalazł się w polu karnym Dramy i uderzył z prawej nogi nie do obrony. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i zatrzepotała po raz drugi w bramce Dramy. Kolejna nasza akcja i kolejny rzut rożny, który tym razem z drugiej strony ponownie egzekwuje Zbyszek. Pierwszy strzał Bartka został zablokowany ale dobitka Pawła była już nie do obrony. 3:0 dla nas. NOKAUT. Kolejne sytuacje przychodzą nam z dużą łatwością. Wykorzystujemy jedną z nich kiedy to przytomnie w polu karnym zachował się po raz kolejny w tym dniu Piotrek i po objechaniu bramkarza pakuje pikę do pustej bramki. 4:0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa. Przeciwnik praktycznie nam nie zagroził w tej części spotkania. Tuż po przerwie chyba na początku nie najlepiej było z koncentracją bo przeciwnik stworzył sobie kilka sytuacji lecz nasz bramkarz stanął na wysokości zadania i pewnie wyłapał groźne uderzenia zawodników Dramy. Na 5:0 podwyższa Łukasz. który po podaniu od Lewego wykończył pięknie akcję rezerwowych w tym dniu. Kończymy mecz wynikiem 5:0. ale żeby nie było tak kolorowo trzeba nadmienić, że kontuzje w tym meczu odniosło dwóch naszych zawodników tj. Łaja i Darek. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i że będą oni do dyspozycji trenera już w najbliższym meczu tj. w sobotę 04.04., kiedy o godz. 11:00 zagramy u siebie z zespołem Orłów Bojszów. Zapraszamy wszystkich na to spotkanie.