Sokół Łany Wielkie - Drama Kamieniec 1-0 (1-0)

17 Kolejka A-Klasy 2014/15

Sokół ŁANY WIELKIE  -  Drama KAMIENIEC

1 - 0 ( 1 - 0 )

W XVII kolejce zabrzańskiej Serie A do Łan Wielkich przyjechali zawodnicy Dramy Kamieniec. Mecz bardzo ważny dla obu drużyn, ponieważ każdy chciał dobrze wznowić rozgrywki, Sokół od początku spotkania przejął inicjatywę i atakiem pozycyjnym zyskiwał coraz większą przewagę, ale to goście stwarzali groźniejsze sytuacje bramkowe. Dopiero w 35 min rajd lewą stroną i podanie Mateusza Mrożka do Marka Buchowskiego który wpakował piłkę do pustej bramki otworzyło wynik, jak się okazało był to gol na wagę 3 punktów. Druga połowa należała do zawodników Dramy, przejęli inicjatywę i stworzyli kilka groźnych sytuacji, wewnętrzna strona słupka ratowała od straty bramki po strzale z ok 25metrów, również bardzo dobra postawa Rafaela Foit i kilka świetnych interwencji co w ostatecznym rozrachunku pozwoliło aby 3 punkty zostały w Łanach Wielkich.

Powiązana galeria: