Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
1:5
Walka Zabrze
LKS 45 Bujaków
0:1
Ruch II Kozłów
Start Kleszczów
9:0
Amator Rudziniec
Viktoria Pilchowice
2:1
Naprzód Świbie
Tempo Paniówki
4:0
Wilki II Wilcza
Pogoń Ziemięcice
0:3
Piast Pawłów
Orły Bojszów
4:1
Quo Vadis Makoszowy
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
1:4
Orły Bojszów
LKS 45 Bujaków
3:7
Quo Vadis Makoszowy
Walka Zabrze
1:1
Piast Pawłów
Wilki II Wilcza
0:0
Start Kleszczów
Ruch II Kozłów
1:7
Viktoria Pilchowice
Naprzód Świbie
1:1
Tempo Paniówki
Pogoń Ziemięcice
0:1
Amator Rudziniec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
0:1
Walka Zabrze
LKS 45 Bujaków
2:4
Drama Kamieniec
Piast Pawłów
1:1
Amator Rudziniec
Viktoria Pilchowice
1:1
Quo Vadis Makoszowy
Tempo Paniówki
4:0
Ruch II Kozłów
Start Kleszczów
5:0
Naprzód Świbie
Pogoń Ziemięcice
2:5
Wilki II Wilcza
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
0:2
Viktoria Pilchowice
Naprzód Świbie
3:1
Pogoń Ziemięcice
Quo Vadis Makoszowy
2:2
Tempo Paniówki
Ruch II Kozłów
2:4
Start Kleszczów
Orły Bojszów
3:3
LKS 45 Bujaków
Wilki II Wilcza
1:0
Piast Pawłów
Walka Zabrze
3:1
Amator Rudziniec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS 45 Bujaków
2:3
Walka Zabrze
Start Kleszczów
6:2
Quo Vadis Makoszowy
Piast Pawłów
2:4
Naprzód Świbie
Viktoria Pilchowice
2:0
Orły Bojszów
Amator Rudziniec
2:2
Wilki II Wilcza
Tempo Paniówki
6:0
Drama Kamieniec
Pogoń Ziemięcice
4:2
Ruch II Kozłów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
2:0
Tempo Paniówki
Drama Kamieniec
4:3
Start Kleszczów
LKS 45 Bujaków
0:6
Viktoria Pilchowice
Walka Zabrze
3:0
Wilki II Wilcza
Quo Vadis Makoszowy
3:3
Pogoń Ziemięcice
Ruch II Kozłów
1:1
Piast Pawłów
Naprzód Świbie
6:1
Amator Rudziniec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tempo Paniówki
5:3
LKS 45 Bujaków
Piast Pawłów
1:3
Quo Vadis Makoszowy
Amator Rudziniec
3:2
Ruch II Kozłów
Viktoria Pilchowice
2:2
Walka Zabrze
Start Kleszczów
2:1
Orły Bojszów
Pogoń Ziemięcice
2:1
Drama Kamieniec
Wilki II Wilcza
1:3
Naprzód Świbie
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
0:2
Pogoń Ziemięcice
Drama Kamieniec
4:2
Piast Pawłów
LKS 45 Bujaków
3:1
Start Kleszczów
Quo Vadis Makoszowy
3:1
Amator Rudziniec
Ruch II Kozłów
2:2
Wilki II Wilcza
Walka Zabrze
0:0
Naprzód Świbie
Viktoria Pilchowice
0:1
Tempo Paniówki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Świbie
4:1
Ruch II Kozłów
Start Kleszczów
0:4
Viktoria Pilchowice
Piast Pawłów
2:1
Orły Bojszów
Amator Rudziniec
0:3
Drama Kamieniec
Tempo Paniówki
3:1
Walka Zabrze
Pogoń Ziemięcice
2:1
LKS 45 Bujaków
Wilki II Wilcza
4:2
Quo Vadis Makoszowy
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Drama Kamieniec
1:1
Wilki II Wilcza
LKS 45 Bujaków
2:1
Piast Pawłów
Quo Vadis Makoszowy
2:1
Naprzód Świbie
Viktoria Pilchowice
2:2
Pogoń Ziemięcice
Orły Bojszów
4:4
Amator Rudziniec
Tempo Paniówki
7:2
Start Kleszczów
Walka Zabrze
2:2
Ruch II Kozłów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Świbie
2:2
Drama Kamieniec
Start Kleszczów
0:2
Walka Zabrze
Piast Pawłów
3:1
Viktoria Pilchowice
Amator Rudziniec
3:3
LKS 45 Bujaków
Ruch II Kozłów
5:1
Quo Vadis Makoszowy
Pogoń Ziemięcice
0:2
Tempo Paniówki
Wilki II Wilcza
4:1
Orły Bojszów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Bojszów
2:2
Naprzód Świbie
Drama Kamieniec
4:2
Ruch II Kozłów
LKS 45 Bujaków
5:2
Wilki II Wilcza
Start Kleszczów
2:1
Pogoń Ziemięcice
Viktoria Pilchowice
3:0
Amator Rudziniec
Walka Zabrze
4:3
Quo Vadis Makoszowy
Tempo Paniówki
2:2
Piast Pawłów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Naprzód Świbie
8:0
LKS 45 Bujaków
Quo Vadis Makoszowy
0:4
Drama Kamieniec
Piast Pawłów
0:2
Start Kleszczów
Amator Rudziniec
1:8
Tempo Paniówki
Ruch II Kozłów
3:1
Orły Bojszów
Pogoń Ziemięcice
1:2
Walka Zabrze
Wilki II Wilcza
0:4
Viktoria Pilchowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości