3 - 3 ( 2 - 3 )

( Żelichowski, Lisiak, Bednarz (k) )

__

Opis za stroną Gwarka Zabrze :

W 12 kolejce zabrzańskiej A-klasy Gwarek zremisował w Kamieńcu 3-3. W tym meczu spełniło się powiedzenie - niewykorzystane sytuacje się mszczą. W pierwszej połowie to my dwukrotnie musieliśmy odrabiać straty, ale do szatni to my schodziliśmy z jednobramkową przewagą prowadząc 3-2. W drugiej połowie przez 30 minut gry byliśmy zdecydowanie lepsi i tylko brak wykończenia akcji zadecydował, że nie prowadziliśmy wyżej. W 75 minucie meczu nasz bramkarz sfaulował w polu karnym napastnika gospodarzy. Decyzja sędziego nie mogła być inna - czerwona kartka dla Eryka Niemiry i rzut karny. Rywale pewnie wykorzystali tę okazję, a my musieliśmy grać w dziesiątkę. 5 minut później za zbyt agresywny atak an nogi przeciwnika z boiska wyleciał Paskal Bury i do końca graliśmy już w dziewiątkę. Na szczęście udało się utrzymać ten wynik do końca meczu, choć z przebiegu całego spotkania musimy uznać to jako porażkę.